
Упаковка для десертів крафт, 170*120*80 мм. (упаковка 100 штук)
799 ₴/упаковка
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 119002
+380 (63) 735-20-52
телеграм, вайбер
- +380 (67) 991-21-91
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Упаковка для десертів. Дуже зручна конструкція
100% екологічний продукт
Якісний коричневий крафт-картон
Від 1000 штук можливо брендування - нанесення логотипу
Постійна наявність на складі
Розмір коробки - 17 на 12 см, висота 8 см
Також є коробки інших розмірів
Всі коробки можуть бути з білого або крафт картону
Щоденні відправлення новою поштою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 80 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Материал | Картон |
| Основные | |
| Ручки | Нет |
| Упаковка | Коробка |
| Полноцветная | Нет |
| Плотность бумаги | 150 г/м2 |
| Назначение | Для продуктов |
- Цена: 799 ₴/упаковка






