
Упаковка для десертів з Вашим логотипом
9,80 ₴
Минимальный заказ — 1000 шт.
Показать все оптовые цены- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 119003
+380 (63) 735-20-52
телеграм, вайбер
- +380 (67) 991-21-91
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Упаковка для десертів.
Розмір коробки - 17 на 12 см, висота 8 см
Дуже зручна конструкція
100% екологічний продукт
Якісний картон
Яскравий кольоровий друк від 1000 штук
Постійна наявність на складі
Також є коробки інших розмірів
Всі коробки можуть бути з білого або крафт картону
Щоденні відправлення новою поштою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Длина | 12 мм |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Материал | Картон |
| Основные | |
| Ручки | Нет |
| Упаковка | Коробка |
| Полноцветная | False |
| Плотность бумаги | 15 г/м2 |
| Назначение | Для продуктов |
- Цена: 9,80 ₴
- Минимальный заказ: 1000 шт.






