
Упаковка для картоплі-фрі коричнева, 135х70 мм. (розрахована на 150 г. продукту), упаковка 100 штук
319 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 121001
+380 (63) 735-20-52
телеграм, вайбер
- +380 (67) 991-21-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картонна коробка для картоплі-фрі
Крафт картон
100% экологічний продукт
Від 3000 штук можливо брендування
Постійна наявність на складі
Розмір 135х70 мм, глибина 45 мм
Щоденні відправлення Новою Поштою
Щоденна безкоштовна доставка по Львову
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 150 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Ні |
- Ціна: 319 ₴/упаковка





