
Чорний пакет 260*150*350 мм. (упаковка 50 шт.)
499 ₴/упаковка
Мінімальне замовлення — 10 упаковок
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 115002
Відправка з 06 квітня 2026+380 (63) 735-20-52
телеграм, вайбер
- +380 (67) 991-21-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крафт пакет з чорного паперу
Розміри:
Ширина 26 см
Глибина 15 см
Висота 35 см
Щільність - 80 г\м2
Продаж зі складу від 50 штук
Можливе брендування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 150 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Ні |
- Ціна: 499 ₴/упаковка
- Мінімальне замовлення: 10 упаковок






