-7%Упаковка для десертів, 170*120*80 мм. (упаковка 100 штук)
749 ₴/упаковка
699 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 119001
+380 (63) 735-20-52
телеграм, вайбер
- +380 (67) 991-21-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для десертів. Дуже зручна конструкція
100% екологічний продукт
Якісний картон
Від 1000 штук можливо брендування - нанесення логотипу
Постійна наявність на складі
Розмір коробки - 17 на 12 см, висота 8 см
Також є коробки інших розмірів
Всі коробки можуть бути з білого або крафт картону
Щоденні відправлення новою поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Коричневий |
| Призначення упаковки | Для десертів |
| Матеріал | Картон |
| Основні | |
| Ручки | Немає |
| Паковання | Коробка |
| Повноколірна | Немає |
| Щільність паперу | 15 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 699 ₴/упаковка









