
Чорний пакет з ручками, розмір 32 на 28 см, глибина 16 см. (50 шт.)
499 ₴/упаковка
Мінімальне замовлення — 10 упаковок
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 115007
Відправка з 06 квітня 2026+380 (63) 735-20-52
телеграм, вайбер
- +380 (67) 991-21-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крафт пакет з чорного паперу
Розміри:
Ширина 32 см
Глибина 16 см
Висота 28 см
Щільність - 70 г\м2
Продаж зі складу від 50 штук
Можливе брендування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Бічна складка | 100 мм |
| Ручки | Немає |
| Висота | 350 мм |
| Паковання | Паперовий пакет |
| Повноколірна | Немає |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Матеріал | Крафт бурий |
- Ціна: 499 ₴/упаковка
- Мінімальне замовлення: 10 упаковок







