Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коричневий пакет з крафт паперу на виніс
Розміри:
Ширина 17 см
Глибина 12 см
Висота 28 см
Щільність 70 г\м2
Продаж зі складу від 100 штук
Можливо брендування - нанесення логотипу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Бічна складка | 120 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Ні |
- Ціна: 150 ₴/упаковка






