
Куточок жиростійкий для бургера крафт, 160*170 мм. (упаковка 500 штук)
599 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114005
+380 (63) 735-20-52
телеграм, вайбер
- +380 (67) 991-21-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперова упаковка для бургерів
Готове рішення
Коричневий крафт папір
100% экологічний продукт
Постійна наявність на складі
160*170 мм
Щоденні відправлення Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Ні |
- Ціна: 599 ₴/упаковка





